Ida Wnukowska

Ida Wnukowska - ZnanyLekarz.pl

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Moim celem jest odkrywanie w innych tego co piękne i wartościowe, a pasję tą mogę realizować poprzez pracę terapeutyczną.
Swój warsztat pracy opieram na teorii psychodynamicznej. Wychodzę z założenia, że terapia powinna być
dopasowana indywidualnie do każdego pacjenta, aby mógł w pełni wykorzystać swój potencjał i osiągnąć
założone cele.
Pracuję z dorosłymi i młodzieżą. Osoby gotowe na zmiany i ciekawe swojego wnętrza zapraszam na konsultację psychoterapeutyczną, a w dalszej perspektywie na psychoterapię indywidualną. Ponadto oferuję wsparcie w kryzysie i pomoc w uporaniu się z trudnościami natury seksuologicznej.

Wiedzę i umiejętności zdobywałam podczas studiów psychologicznych na kierunku psychologia kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Uczestnictwo w Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkole Psychoterapii
Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym pozwoliło mi zdobyć niezbędną wiedzę do pracy psychoterapeutycznej. Ukończyłam również Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowie.

Doświadczenie w pracy indywidualnej zdobywałam pracując w systemie oświaty oraz gabinecie prywatnym. W ramach swojej pracy zajmuję się pomocą osobom z zaburzeniami osobowości, trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami nastroju i zaburzeniami zachowania. Chętnie pracuję również z osobami doświadczającymi braku satysfakcji z życia i relacji interpersonalnych.

Swoją pracę poddaję regularnej ocenie superwizyjnej prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów
Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Wychodzę z założenia, że praca psychoterapeuty to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego też sama poddałam się indywidualnej terapii własnej w nurcie psychodynamicznym oraz brałam udział w licznych treningach interpersonalnych. To pozwala mi lepiej rozumieć perspektywę pacjenta, a co za tym idzie odpowiednio dostosować terapię do jego indywidualnych potrzeb.
Do gabinetu zapraszam wszystkich, którzy czują, że nadszedł moment żeby coś zmienić w swoim życiu i
zawalczyć o swoje szczęście.

Na spotkanie można umówić się również telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 502 672 599.